Ми у соцмережах

 


 

Народний хореографічний колектив ансамбль танцю «Райдуга» м. Херсон

raduga1Ровесником Центру є народний художній колектив системи Міністерства освіти і науки України ансамбль танцю «Райдуга». На протязі 35 років незмінним керівником колективу була Мальчевська Галина Олексіївна – відмінник освіти України, кавалер нагрудного знака «Софія Русова», педагог з великої літери , талановитий хореограф. З 2002 по 2013 рік разом з нею працювала молодий і талановитий педагог-хореограф – Михальчук Ірина Миколаївна. За ці роки в колективі завжди панувала атмосфера дружби, тепла та любові, яка сприяла розвитку творчих здібностей, майстерності та натхнення кожної дитини. Тому хореографічні постановки «Райдуги» і відрізнялися оригінальністю, яскравістю, у кожній з них була своя особлива родзинка. В репертуарі колективу налічувалось близько 45 різножанрових хореографічних композицій, серед яких: народні («Сільські забави», «Шотландський раут», «Козачок», «Гуцульські дрібоньки»); естрадні («Лабіринт», «Гра нашого двору», «Крабо-джаз», «Нема заміни», «Коник») та ін. За роки існування ансамбль «Райдуга» ставав неодноразовим переможцем міжнародних, всеукраїнських, обласних та міських фестивалів і конкурсів. Саме вихованцям «Райдуги» належали найперші нагороди на престижних міжнародних конкурсах та фестивалях.

З 2014 року колектив перебуває у творчому пошуку свого «нового обличчя», оскільки керівництво колективом в свої руки взяв молодий та завзятий педагог-хореограф – Добровольська Олена Василівна. На сьогодні колектив здобув перемоги на Всеукраїнському відкритому фестивалі дитячої творчості «Скадовськ збирає друзів», Всеукраїнському фестивалі-конкурсі дитячої творчості «Зіркова осінь», Відкритому конкурсі юних та молодих виконавців «Маленькі зірки», Всеукраїнському фестивалі-конкурсі народної хореографії «Натхнення Хортиці», Всеукраїнському конкурсі-фестивалі хореографічних колективів «Натхнення». 

В 2017 році вже в оновленому складі та з новим "творчим обличчям" колектив гідно підтвердив почесне звання "Народний художній колектив".

 

 

 

ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ © 2012-2016. Усі права захищені. (0552) 42-97-87