Вагомі перемоги орієнтувальників

22-24 вересня 2017 року в м. Києві відбувся Чемпіонат України (дорослі, юніори, юнаки, спринтерські дистанції), Кубок України (8-10 етапи спринт, фінал) зі спортивного орієнтування (бігом, ІІІ-ІV ранг). В кожному виді змагань взяли участь вихованці гуртка «Спортивне орієнтування» (керівник – Васіна І.В.) й продемонстрували високі результати.

В особистому заліку на спринтерських дистанціях ІІ місце в групі Ч-16 виборов Грязєв Богдан (учень 11 класу ЗОШ № 56). На середніх дистанціях Грязєв Богдан став першим, Коваленко Анна (студентка Херсонського державного університету) в групі Ж-20 посіла ІІІ місце.
На 4-етапних спринтерських естафетах в групі MIX-20 І місце посіла команда, до складу якої увійшли: Цивільська Фея ( учениця 10 класу ЗОШ № 27), Грязєв Богдан та Коваленко Анна. ІІІ місце посіла команда, до складу якої увійшли наші наймолодші вихованці: Скворцов Юрій (учень 7 класу ЗОШ № 41) та Паляниця Марія (учениця 9 класу ЗОШ № 55).

Переможці отримали грамоти та медалі. Вітаємо вихованців та керівника з високими результатами! Так тримати!