Результати проведення міського етапу Всеукраїнського заочного конкурсу-огляду "Галерея кімнатних рослин" (2017 р.)

Надрукувати

Згідно з планом проведення міських заходів екологічного напряму на 2017-2018 навчальний рік та з метою привернення уваги юнацької молоді до внутрішнього і зовнішнього озеленення навчальних закладів відбувся міський етап Всеукраїнського заочного конкурсу-огляду «Галерея кімнатних рослин».
До завдань конкурсу-огляду входить: створення колекційних кімнатних рослин, збагачення їхнього видового складу; підготовка та реалізація проектів озеленення приміщень, ландшафтного дизайну території закладу; приведення куточків живої природи до вимог Положення про куточок живої природи загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів.
Відповідно до наказу управління освіти Херсонської міської ради № 187-Т від 17.08.17 року «Про організацію та проведення масових заходів екологічного напряму позашкільної освіти в навчальних закладах міста Херсона у 2017 – 2018 навчальному році» у даному конкурсі пропонувалось взяти участь загальноосвітнім навчальним закладам: № 4, 13, 18, 24, 29, 34, 48, 52, ЦОМ, спеціальна школа №1. Звітні матеріали про роботу надіслали 20 закладів освіти міста (17 закладів – у 2016 році): № 3, 4, 6, 13, 18, 24, 25, 26, 30, 32, 34, 36, 37, 45, 52, 54, 56, Херсонський навчаль-но-виховний комплекс «Загальноосвітня школа ІІ ступеня - ліцей журналістики, економіки та правознавства» Херсонської міської ради, Центр освіти молоді, Центр дитячої та юнацької творчості.
Учні закладів освіти провели паспортизацію кімнатних рослин, вивчили біологічні особливості, розробили рекомендації що до розміщення рослин у кабінетах, зібрали матеріали про те, як доглядати за кожним видом провели конкурси на краще озеленення кабінетів. Фотоматеріали в роботах підтверджують практичну та дослідницьку діяльність учнівських колективів, що сприяє формуванню навичок по догляду за рослинами та цікаві дизайнерські рішення по озелененню приміщень закладів.
За підсумками роботи комісії переможцями стали:
І місце - учнівський колектив 4-б класу Херсонської спеціалізованої школи I-III ступенів № 30 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу та англійської мови Херсонської міської ради.
ІІ місце - гурток «Юний квітникар» (керівник Онопрієнко І.П.) Комишанської загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів № 26 Херсонської міської ради;
- екологічний гурток (керівник Гуменна Н.А.) Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 32 Херсонської міської ради;
- екологічний гурток (керівник Гілевич Н.І.) Херсонської гімназії №3 Херсонської міської ради.
ІІІ місце - гурток «Юний дослідник» (керівник Тєлєганова О.С.) Херсонської загальноосвітньої школи І ступеня № 25 Херсонської міської ради;
- учнівський колектив (керівник роботи Ревко А.В.) навчально- виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів - гімназія» № 56 Херсонської міської ради;
- Ярцева Олена, учениця 11-а класу (керівник Хоменко І.І.) Херсонської гімназії № 6 Херсонської міської ради.
Подяками відзначено колективи навчальних закладів № 4, 37, 34, 54, Херсонський навчаль-но-виховний комплекс «Загальноосвітня школа ІІ ступеня - ліцей журналістики, економіки та правознавства» Херсонської міської ради.
Роботи, які посіли І та ІІ місця, направлені для участі в обласному етапі конкурсу-огляду до комунального закладу «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради.