№ |
Дата |
Час |
Місце проведення |
Захід |
Учасники |
Відповідальний |
1 |
30.09 – 11.10.19 |
13.00 |
Центр екологічної культури та виховання учнівської молоді «Дивосвіт», ХДУ, ХДАУ, ХЦДЮТ |
Навчальна сесія МАН учнівського товариства «Логос» ХЦДЮТ |
Гуртківці секції МАН та учні ЗЗСО |
Керівники секцій МАН: Маляренко І.В. Голяка С.К. Козуб Н.М. Сушинська Н.І. Борткевич Л.В. Ладичук Д.О. |
2 |
01.10.2019 |
15.30 |
Центр екологічної культури та виховання учнівської молоді «Дивосвіт» |
Пізнавальний захід «Відкрий можливості свого смартфону» |
Гуртки Херсонського Центру дитячої та юнацької творчості |
Муржак Р.Г. |
3 |
03.10.19 |
15.00 |
Ботанічний сад ХДУ |
Экскурсія «Визначення стану дерев та чагарників» |
Гуртківці секції МАН та учні ЗЗСО |
Сушинська Н.І. Козуб Н.М. |
4 |
03.10.2019 |
14.00 |
Центр екологічної культури та виховання учнівської молоді «Дивосвіт» |
Установчий семінар для відповідальних за екологічну роботу в закладах загальної середньої освіти міста |
Відповідальні за екологічну роботу в закладах загальної середньої освіти міста |
Методисти ХЦДЮТ |
5 |
04-06.10 |
|
Олешківське лісництво |
Всеукраїнські змагання зі спортивного орієнтування «Таврійська осінь» |
Гуртки «Спортивне орієнтування» «Водний туризм» |
Щербина О.Д. Васіна І.В. |
6 |
05.10 |
|
м. Одеса |
ІІ Міжнародний фестиваль-конкурс хореографічного, вокального, інструментального, театрального, циркового жанру та театрів мод «Сонячні перлинки»
|
Народний ансамбль танцю «Райдуга» |
Добровольська О.В. |
7 |
05.10 |
|
Миколаївська область |
Одноденний похід в Актовський каньйон |
Гурток «Географічне краєзнавство» |
Янчук Н.Г. |
|
6.10 |
|
Парк «Шуменський» |
Відкриті змагання гуртківців КЗ ОЦКТКТУМ «Смуга перешкод» |
Гурток «Джура»
|
Бірзова В.Ф. |
8 |
6.10 |
|
Олешківське лісництво |
Обласні масові змагання з елементами паркового орієнтування «Зелений стадіон» |
Гурток «Пішохідний туризм» |
Побіреська О.М. |
9 |
8.10.19 |
15.00 |
ХДУ, каб. 322 |
Круглий стіл «Здоровий спосіб життя, визначення стану свого здоров’я» |
Гуртківці секції МАН та учні ЗЗСО |
Маляренко І.В. Голяка С.К. Козуб Н.М. |
10 |
10.10.19
|
15.30 |
Філія ХЦДЮТ № 1 |
Свято «День художника» |
Гуртківці декоративно-прикладного напрямку |
Ліпшиць О.Е. |
11 |
14.10.19. |
10.00 |
Антонівський ліс |
Свято «День козацької слави»
|
Гуртківці декоративно-прикладного напрямку
|
Ліпшиць О.Е. |
12 |
10.10.2019 |
13.05
|
ЗЗСО №54 |
Майстер-клас «Грак – птах року» |
гурток «Природа рідного краю» |
Карпій С.З. |
13 |
14.10 |
14.00-15.00 |
ЗЗСО № 54 |
Проведення та участь у заході, присвяченому Дню козацтва «Козацькі розваги» |
Гурток «Джура» |
Бірзова В.Ф. |
14 |
16.10.2019 |
12.20 |
Обласна бібліотека для юнацтва ім. Бориса Лавреньова |
Еко-Всезнайка на тему: «Морські екосистеми Херсонщини» |
Гурток «Природа рідного краю», учні гімназії № 1 |
Костіна Н.М. |
15 |
18-20.10 |
|
м. Київ |
Всеукраїнські змагання зі спортивного орієнтування «Кубок Оніщука» |
Гурток «Спортивне орієнтування» |
Васіна І.В. |
16 |
19.10 |
10.00 |
Обласний Палац молоді та студентів |
ІІ Всеукраїнський фестиваль талантів «Starts talents»
|
Хореографічний колектив «Акварель» |
Саганська О.О. |
17 |
19.10.2019 |
10.30 |
Бібліотека |
Видовий склад риб озера Безмен. Майстер-клас на тему: «Веселі рибки» |
Гурток «Дослідники заповідних стежок Херсонщини» |
Карпій С.З.
|
18 |
22-23.10 |
14.00 |
ХЦДЮТ |
Районний етап обласного конкурсу майстрів художнього читання «Мова моя калинова» |
навчальні заклади Корабельного району |
Біневська С.А. |
19 |
22.10.2019 |
13.15 |
ЗЗСО №46 |
Майстер-клас з використанням природного матеріалу на тему: «Осінній Херсон» |
Гуртки «Природа і фантазія» |
Карпій С.З.
|
20 |
23.10.2019 |
12.00 |
Центр «Дивосвіт» |
Засідання дискусійного майданчика «Зелений кінотеатр» на тему: «День Чорного моря» |
Клуб «Дебати» |
Костіна Н.М. |
21 |
23.10.19 |
15.00 |
Підприємство «Zollex» Ю. Рожкова |
Екскурсія до підприємства, де виробляють екологічно чисту продукцію |
Гуртківці секції МАН та учні ЗЗСО |
Козуб Н. М. |
22 |
24.10 |
16.00 |
Херсонська обласна дитяча клінічна лікарня |
Благодійний захід «Дітей чужих не буває» |
Театральний колектив «АртКлас» Хореографічний колектив «Акварель» |
Біневська С.А. Саганська О.О. |
23 |
28-31.10 |
|
м. Харків |
Пізнавально-розважальна екскурсія |
Театральний колектив «АртКлас» |
Біневська С.А. |
24 |
30.10 |
11.00 |
Антонівський ліс |
Спортивно-розважальна програма «День здоров’я» |
Вокальна студія «Унісон» |
Усатюк Г.Є. |
25 |
31.10 |
16.00 |
Філія №1 ХЦДЮТ |
Свято Хелоуін |
Народний ансамбль танцю «Райдуга» |
Добровольська О.В. |
26 |
жовтень |
09.00 |
ПДЮТ |
Участь в міському конкурсі малюнків «Барви рідного міста» |
гуртківці декоративно-прикладного напрямку |
Ліпшиць О.Е. |