№ |
Дата |
Час |
Місце проведення |
Захід |
Учасники |
Відповідальний |
1. |
07.01-14.01 |
|
м. Олешки |
Участь у навчально-тренувальних зборах спортивного орієнтування |
Гуртки «Спортивне орієнтування», |
Васіна І.В. |
2. |
02.01. 08.01. 24.01. 12.02.
|
|
ХДУ, ХДАУ |
ІІ етап захисту науково-дослідницьких робіт МАН(обласний): - оформлення заявок - надання роботи - контрольна робота - захист робіт |
вихованці наукового товариства «Логос» ХЦДЮТ |
Маляренко І.В. Голяка С.К. Борткевич Л.В. Ладичук Д.О Сушинська Н.І. Козуб Н.М. |
3. |
13.01. – 23.01. |
15.00 |
ХЦДЮТ |
Підготовка до контрольної з біології |
учні наукового товариства «Логос» ХЦДЮТ |
Козуб Н.М.
|
4. |
14.01. |
|
Театр ім. Куліша |
Участь в виставці декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва "Острів різдва" |
Гуртківці декоративно-прикладного напрямку |
Ліпшиць О.Е. |
5. |
14.01 |
14.00 |
Херсонський обласний академічний музично-драматичний театр імені Миколи Куліша |
Гала-концерт переможців обласного Християнського фестивалю «Острів Різдва» |
Народний ансамбль танцю «Едельвейс» народний ансамбль танцю «Райдуга» |
Добровольська О.В. Якуба С.В.
|
6. |
17.01 |
18.00 |
Палац молоді та студентів |
Концерт з фольклорним колективом |
Народний ансамбль танцю «Едельвейс»
|
Якуба С.В, |
7. |
17.01 |
11.30 |
ЗЗСО № 13 |
Семінар-практикум на тему: «Найпопулярніші фото та відеоредактори» |
Учні ЗЗСО №13 |
Муржак Р.Г. |
8. |
19.01 |
16.00 |
Палац молоді та студентів |
Свято для дітей та батьків |
Хореографічний колектив «Акварель» Вокальний гурток «Мелодія» |
Саганська О.О. Біневська С.А, |
9. |
21.01 |
13.00-15.00 |
ЗОСШ № 46 |
Майстер-клас: «Сніговичок» |
«Природа і фантазія» |
Карпій С.З. |
10. |
22.01 |
12.00 |
Центр екологічної культури та виховання учнівської молоді «Дивосвіт» |
"Еко-Всезнайка" на тему: «Зимуючі птахи Херсона» |
Учні 2-б класу Херсонської гімназії №1 |
Костіна Н.М. |
11. |
23.01 |
14.10 |
Центр екологічної культури та виховання учнівської молоді "Дивосвіт" |
Екологічний захід на тему: «Культура енергоспоживання. Основні принципи енергозбереження» |
Гурток «Юні охоронці природи», учні гімназії №1 |
Василенко Л.М. |
12. |
24.01 |
14.15 |
Центр екологічної культури та виховання учнівської молоді «Дивосвіт» |
Семінар-практикум на тему: «Створення on-line логотипу. Види логотипів. Десять ознак правильного логотипу» |
Учні ЗЗСО №55 |
Муржак Р.Г. |
13. |
25.01 |
10.00-14.00 |
Комишанська бібліотека |
Майстер-клас: «Зимові прикраси» |
«Дослідники заповідних стежок Херсонщини» |
Карпій С.З. |
14. |
29.01 |
12.00 |
Обласна бібліотека для юнацтва ім. Б. Лавреньова |
Засідання дискусійного майданчика «Зелений кінотеатр» до Дня заповідників на тему: «Заповідники України» |
Учні ЗЗСО №55 |
Костіна Н.М. |
15. |
січень |
|
ХДБХТ |
Обласний конкурс декоративно- прикладного мистецтва «Дотик янгола» |
Гуртківці декоративно-прикладного напрямку |
Ліпшиць О.Е. |
16. |
січень |
|
ОЦНТТУМ |
Обласний етап Всеукраїнського конкурсу декоративно- прикладного та образотворчого мистецтва "Космічні фантазії" |
Гуртківці декоративно-прикладного напрямку |
Ліпшиць О.Е. |
17. |
січень |
- |
Парки закладів освіти та парки міста |
Обласна акція «Допоможемо зимуючим птахам» |
Колективи закладів освіти м. Херсона |
Відповідальні за екологічну роботу |