#GlobalActionDays #GlobalActionDays2026 + 4 талант-поінти ("найкращий результат", "зірка ініціативи" , "медіаджайзер", "PROактивний педагог")
Як звичайний обід пов'язаний із екологією? М-м-м, тут треба подумати… Хоча наші вихованці вже точно знають! Бо вони вкотре стали частиною наймасштабнішого кліматичного руху — Global Action Days 2026. Це кампанія глобальних дій, яка щороку об’єднує понад 130 країн світу. Адже клімат справді не має кордонів. Організатором активностей від нашого Центру став Роман Муржак, керівник гуртків «Цифрова грамотність» та учасник European Digital Education Hub. Завдяки його ініціативі провели 12 онлайн-зустрічей «Картування моєї страви: екологічний та вуглецевий слід».

І це було неймовірно цікаво! Майже 200 учасників (наші вихованці та учні шкіл міста) дослідили шлях продуктів до нашої тарілки та дізналися, який вуглецевий слід вони залишають. Тепер діти знають, як обирати локальні продукти, щоб планеті дихалося легше. І ми вже відмітилися на світовій мапі активностей.






Ми на зв'язку з усім світом, але обираємо наші рідненькі продукти :)













