А якщо мова йде про гуртки "Фотонатуралісти" під керівництвом Наталі Величко, то організовують крутезні фотовиставки :) І повірте: там є що показати! Найрезультативніший гурток року! Серед численних робіт юних фотографів – переможці конкурсів та фестивалей як міського та обласного рівнів, так і всеукраїнського!Скоріше поринаймо у світ, на який діти поглянули через фотооб'єктив! 

#екологічне_виховання

Укладач: Лариса Василенко, методист еколого-натуралістичного напряму

І знову на міжнародному рівні привертається увага людей до навколишнього середовища. І недаремно... дуже недаремно!

#національно-патріотичне_виховання

Укладач: Лариса Василенко, методист еколого-натуралістичного напряму

Саме той випадок, коли немає слів, щоб прокоментувати наступний матеріал ... 

#День_захисту_дітей

ВИВЧАЙМО КОНВЕНЦІЮ ООН ПРО ПРАВА ДІТИНИ РАЗОМ!
Відкривайте на повний екран, наводьте курсором чи тицяйте пальчиком на будь-яку ячейку та дізнавайтесь, які права ви маєте :)

#День_захисту_дітей

Укладач: Олена Краліч, керівниця зразкового художнього колективу театру мод "Class"


Жовто-блакитне серце і плаче, і сміється! Жовто-блакитне серце ніколи не здається! 
Нехай в нашій країні б'ється якомога більше маленьких жовто-блакитних серденьок та великих, які їх захищяють! Дякуємо ЗСУ за захист наших дітей!

#День_захисту_дітей

Укладач : Наталя Костіна, керівник гуртка - методист

У всі часи діти були дітьми! І коли, як не у День захисту дітей, атмосферніше зануритися у світ минулого народної іграшки? Бо діти та іграшки – нероздільні, як літо та канікули :) 

#День_захисту_дітей
#медіаграмотність

Щасливе дитинство в сучасних умовах – це, насамперед, захищене дитинство! До Дня захисту дітей керівником гуртка "Екологія у форматі ІКТ" Романом Муржаком проведено тематичну онлайн-зустріч із здобувачами освіти. Головною темою для обговорення стали: дезінформація, маніпуляція та фейки. 

Конкретно у цьому випадку – це подяка за активну інформаційно-просвітницьку онлайн-кампанію з медіаграмотності серед здобувачів ЗЗСО міста, зокрема, й серед учнівських лідерів медіаклубу "Народжені перемагати" міського учнівського парламенту при управлінні освіти Херсонської міської ради.

#художньо-естетичне_виховання

Укладач: Олена Ліпшиць, методист художньо-естетичного напряму

Якщо у вас також є така проблемка, то пропонуємо вам пару цікавих та креативних ідей, як використати порожню картонну коробку з користю. Одна із них – полетіти у космос! Ми вже свою підготували :) А ви?

#екологічне_виховання

Укладач: Лариса Василенко, методист еколого-натуралістичного напряму

Твої краєвиди нагадують про дім... Наш рідний степ! Сумуємо за твоїми запашними квітами, неваговим колоссям та широкою лінією горизонту, яка така патріотична, як ніколи!

Ми вже вітали Альону Оттєву, вихованку секції МАН «Біологія та валеологія» (керівниця – Наталя Козуб), здобувачку освіти 10 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 46, із ІІ місцем у   фінальному етапі Всеукраїнської  інтернет-олімпіади «Крок до знань 2024» в категорії «Біологія» (10 клас) (допис за посиланням: http://surl.li/uamnt).