ВАЖЛИВО!
У новому 2022/23 навчальному році освітню діяльність у закладах позашкільної освіти МОН рекомендує розпочати 1 вересня 2022 року.

Маючи певні технічні проблеми, ми не мали змоги раніше поділитися цими радісними новинами, на які з нетерпінням чекали наші герої освітнього фронту – вихованці-слухачі секцій МАН наукового учнівського товариства «Логос» та їх наукові керівники.

Сьогодні, 28.07.2022 р., в День Української Державності на засіданні Президії НАПН України відбулось підписання Меморандуму про співпрацю між Національною академією педагогічних наук України та Міжнародною асоціацією позашкільної освіти - МАПО.

Цифрова трансформація освіти: прийнято Закон про функціонування інтегрованої інформаційної системи, відповідно до якого в Україні започатковується цифрова взаємодія між органами управління освітою всіх рівнів, закладами, установами та учасниками освітнього процесу,

Досліди з фізики, хімії, біології, географії, математики та астрономії креативно оформлені в доповненій 3D-реальності!
Компанія «Flexreality» офіційно презентувала глобальне оновлення мобільного застосунку «AR_Book» – інтерактивного помічника для дистанційного навчання.

Експерти Українського інституту розвитку освіти разом з ЮНІСЕФ підготували збірку ігор, що стане в пригоді батькам і педагогам при роботі з підлітками та дітьми молодшого шкільного віку.

1 червня, у День захисту дітей, Міністерство освіти і науки України запрошує усіх школярів на Всеукраїнський інтерактивний онлайн-урок із мінної безпеки! Активні учасники отримають подарунки від ЮНІСЕФ.

Наразі, з 24 по 27 травня, триває фінальний етап Всеукраїнського конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проєктів еколого-натуралістичного напряму (вікова категорія 12-15 років), організований Національним еколого-натуралістичним центром. Конкурс проходить дистанційно, у форматі перегляду журі відеоматеріалів постерного захисту проєктів за категоріями: