1 червня, у День захисту дітей, Міністерство освіти і науки України запрошує усіх школярів на Всеукраїнський інтерактивний онлайн-урок із мінної безпеки! Активні учасники отримають подарунки від ЮНІСЕФ.

Наразі, з 24 по 27 травня, триває фінальний етап Всеукраїнського конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проєктів еколого-натуралістичного напряму (вікова категорія 12-15 років), організований Національним еколого-натуралістичним центром. Конкурс проходить дистанційно, у форматі перегляду журі відеоматеріалів постерного захисту проєктів за категоріями:

А ось і мрії-сподівання, навіяні Днем вишиванки, нашої заступниці директора Ганни Наумович: "Сподіваюся, що дуже скоро ми матимемо можливість вільно пройтися українським Херсоном в улюбленій вишиванці!".

Херсон - це Україна! Про це на всю країну наголосили юні виконавці вокального ансамблю "Мелодія" разом зі своєю керівницею Ольгою Якубовою під час участі у Всеукраїнському патріотично-творчому марафоні "Все буде Україна!", що відбувся у Вінниці.

Курс «Помічай, упізнавай, поводься безпечно: підвищення обізнаності про ризики вибухонебезпечних предметів».
EdCamp Ukraine разом із Національним агентством з питань запобігання корупції (НАЗК) запрошують усіх охочих на участь у спеціальних вебінарах, присвячених можливим ризикам на території України.