#керівникам_гуртків

Херсонський Палац дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради запрошує взяти участь у міському конкурсі майстрів художнього читання "Слово – зброя, мова – оберіг!" в рамках міського фестивалю театральної майстерності "Театральна весна".

#дякуємо_ЗСУ

«Повертайтесь з перемогою!» – написано на коробці, що відправилася до Харківської області. До тих, хто тримає кордон на Куп’янському напрямку. Від тих, хто вірить і чекає, від вихованців народного художнього колективу ансамблю танцю «Райдуга» (керівниця – Олена Добровольська, акомпанітор – Анна Касатонова).
І що ж в тій коробці?

#дистанційка:підгледіли

Метелики, ворони, песики, лисички, ластівки, журавлики, голуби, сніговички, валентинки та навіть реактивні літачки у техніці оригамі у нас вже були..., а ось кальмарів – ще не було :) Тож, сьогодні у нашому "дистанційному меню" – "Кальмар у техніці оригамі" – чергова майстерка від керівниці гуртків "Природа і фантазія" Станіслави Карпій.

#SID2024 #SaferInternetDay2024
#ДеньБезпечногоІнтернету2024

Сертифікат та цифровий бейдж отримав керівник гуртків "Екологія у форматі ІКТ" Роман Муржак за належний рівень організації заходів до Дня безпечного Інтернету 2024 (Safer Internet Day), що відзнавчався на початку лютого.

#дистанційка:підгледіли

Українка... яка вона?
"Висока, прямесенька, як стрілочка, чорнявенька, очиці як тернові ягідки, брівоньки як на шнурочку, личком червона, як панська рожа, що у саду цвіте, носочок так собі пряменький з горбочком, а губоньки як цвіточки розцвітають, і меж ними зубоньки неначе жарнівки, як на ниточці нанизані", – такою бачив українку  І. Квітка-Основ’яненко у творі "Маруся". 
А ось такою "побачила" україночку керівниця гуртків "Студія образотворчого мистецтва" Світлана Бандурська, і допоміг їй у цьому пластилін.

#дистанційка:підгледіли

Про що ж читали разом з улюбленим собакою Кіміко цього разу?
Вихованці гуртка "Основи фенології" (керівник - Наталя Козуб) читали про те, "Чому дерева плачуть?" Приєднуйтесь до читання і ви! 

Підведено підсумки міського етапу Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста – 2024». Цьогоріч фестиваль фотомистецтва проходив за темою: «Нектар життя». До трьох номінацій («Фото», «Відео», «Анімація») надано 249 конкурсних робіт від 26 закладів загальної середньої та позашкільної освіти: № 1, 3, 4, 6, 9, 11, 12, 13, 24, 26, 28, 30, 31, 36, 37, 38, 39, 41, 43, 44, 45, 47, 50, 57, ХТЛ, ХЦДЮТ.  

З наказом можна ознайомитися ТУТ

У своєму будиночку під корінням розлогого дубу жила сім'я мишок: мама, тато та їх дітлахи... Коли у лісокраю всі звірі міцно спали, раптом... Якщо цікаво, що було далі - тисніть на зображення.

#дистанційка:підгледіли

Проста, об'ємна, прорізна, багатопланова, плоска – саме такою буває аплікація. А ще вона поділяється за призначенням, матеріалами, способом кріплення та тематикою.
Тож, аплікація не обмежується лише кольоровим папером та клеєм ПВА :) 
І в цьому вже переконалися вихованки зразкового художнього колективу театру мод "Class".

#дистанційка:підгледіли

...весна, кульбабки, метелики..., а поки метелики тільки у техніці оригамі :) Переглядайте майстерку від керівниці гуртків "Природа і фантазія" Станіслави Карпій.