Конкурс |
Переможець |
Місце |
Заклад |
Учитель/ керівник гуртка |
Всеукраїнська акція «Ліси для нащадків»
|
Пласкальна Єлизавета, 11-Г клас |
ІІІ місце |
Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №30 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу та англійської мови Херсонської міської ради |
Ісай Олена Олексіївна |
Всеукраїнська акція «Ліси для нащадків»
|
Михалик Анастасія, вихованка секції Малої Академії наук, 10 клас |
ІІІ місце |
ХерсонськийЦентр дитячої та юнацької творчості, Херсонська спеціалізована школа №24 Херсонської міської ради. |
Ладичук Дмитро Олександрович |
Всеукраїнський конкурс школярів і учнівської молоді «Вчимося заповідувати» |
Кондратьєва Анастасія, вихованка гуртка «Еко-стиль»
|
І місце |
Херсонський Центр дитячої та юнацької творчості |
Василенко Лариса Михайлівна |
Всеукраїнський конкурс школярів і учнівської молоді «Вчимося заповідувати» |
Пономаренко Валерія, клуб «Джерело», 11 клас |
ІІІ місце |
Антонівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №18 Херсонської міської ради |
- |
Еколого-натуралістичний похід "Біощит" |
Сачава Ольга, вихованка гуртка «Еко-стиль» |
І місце: |
Херсонський Центр дитячої та юнацької творчості |
Василенко Лариса Михайлівна |
Еколого-натуралістичний похід "Біощит" |
Клочан Кирило, Клочан Данило, вихованці екологічного гуртка |
ІІ місце |
Херсонська загальноосвітня школи I-III ступенів №37 ім. В.Дробота Херсонської міської ради |
Маляренко Лариса Сергіївна |
Всеукраїнська акція «Птах року 2020 – горлиця звичайна»
|
Учнівський колектив |
ІІ місце |
Херсонська загальноосвітня школа І ступеня №25 Херсонської міської ради |
- |
Всеукраїнська акція «Птах року 2020 – горлиця звичайна»
|
Учнівський колектив 5-6-х класів |
ІІ місце |
Херсонський НВК №48 Херсонської міської ради |
Рудченко Н. |
Всеукраїнська акція «Птах року 2020 – горлиця звичайна»
|
Лебакіна Дарина, Міщенко Марія
|
ІІ місце |
Херсонська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 37 ім. В. Дробота Херсонської міської ради |
Маляренко Лариса Сергіївна |
Всеукраїнська акція «Птах року 2020 – горлиця звичайна»
|
Березовський Євген, 3-В клас |
ІІ місце |
Херсонська загальноосвітня школа І ступеня №25 Херсонської міської ради |
Бєлоконь І.Є. |
Всеукраїнська акція «Птах року 2020 – горлиця звичайна»
|
Вихованці гуртка «Природа рідного краю» |
ІІІ місце |
Херсонський Центр дитячої та юнацької творчості |
Карпій Станіслава Зіновіївна |
Всеукраїнська акція «Птах року 2020 – горлиця звичайна»
|
Учнівський колектив екологічного гуртка |
лист подяки |
Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 54 з поглибленим вивченням іспанської та інших іноземних мов Херсонської міської ради |
Горбачова Марина Валентинівна |
Всеукраїнська акція «Птах року 2020 – горлиця звичайна»
|
Шолота Ігор, 6 клас
|
лист подяки |
Херсонський НВК ЛЖЕП Херсонської міської ради |
Громакова О.Б. |
Всеукраїнська акція «Птах року 2020 – горлиця звичайна»
|
Медвідь Марія, 2-А клас |
лист подяки |
Херсонська загальноосвітня школа I ступеня №25 Херсонської міської ради |
Лукашова І.О. |
Всеукраїнська акція «Птах року 2020 – горлиця звичайна»
|
Якушев Богдан, 3-Б клас
|
лист подяки |
Херсонська загальноосвітня школа I ступеня №25 Херсонської міської ради |
Попова Н.І. |
Всеукраїнська акція «Птах року 2020 – горлиця звичайна»
|
Кондратьєва Анастасія, 7-Г клас |
лист подяки |
Херсонська гімназія №1 Херсонської міської ради |
Кравченко Ю.Д. |
Всеукраїнська трудова акція «Юннатівський зеленбуд» |
учнівський колектив 6-А класу |
ІI місце |
ХерсонськийНВК №48 Херсонської міської ради |
Хаврусь І.М. |
Всеукраїнська трудова акція «Юннатівський зеленбуд» |
Вихованці гуртка «Юні охоронці природи» |
ІI місце |
Херсонський центр дитячої та юнацької творчості |
Романова Марина Михайлівна |
Всеукраїнська трудова акція «Плекаємо сад» |
Бурдуленко Валерія, 11-Г клас
|
І місце |
Херсонська спеціалізована школа I-III ступенів №30 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу та англійської мови Херсонської міської ради |
Кандиба А.В. |
Всеукраїнська трудова акція «Плекаємо сад» |
Круглов Андрій, вихованець гуртка «Природа рідного краю»
|
І місце |
Херсонський Центр дитячої та юнацької творчості |
Карпій Станіслава Зіновіївна |
Всеукраїнська трудова акція «Плекаємо сад» |
Герасимова Діана, Столярчук Катерина, 9-В клас |
ІІ місце |
Херсонська спеціалізована школа I-III ступенів №52 з поглибленим вивченням української мови Херсонської міської ради |
Свириденко Любов Олександрівна |
Всеукраїнський конкурс |
Вихованці гуртка «Юні квітникарі»
|
ІІ місце |
Херсонська багатопрофільна гімназія №20 імені Бориса Лавреньова Херсонської міської ради |
Митрашевська Т.В. |
Всеукраїнський конкурс
|
Учнівський колектив |
ІІІ місце |
Комишанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 26 Херсонської міської ради |
Копайгора Валентина Олександрівна |
Всеукраїнська трудова акція «Дослідницький марафон» |
Серьоженко Вікторія вихованка секції МАН, учениця 10 класу |
ІІІ місце |
Херсонського Центру дитячої та юнацької творчості, Херсонська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №46 Херсонської міської ради |
Сушинська Ніна Іванівна |
Всеукраїнська трудова акція «Дослідницький марафон» |
Колектив гуртка «Юні екологи» |
ІІ місце |
Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №12 з поглибленим вивченням французької мови Херсонської міської ради |
Грищенко Ірина Василівна |
Всеукраїнська трудова акція «Дослідницький марафон» |
Стрижак Микола, 7-Г клас |
лист подяки |
Херсонська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 32 Херсонської міської ради |
Демченко Ольга Василівна |
Всеукраїнська трудова акція «Дослідницький марафон» |
колектив гуртка «Юний садівник» |
лист подяки |
Комишанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 26 Херсонської міської ради |
Копайгора Валентина Олександрівна |
Всеукраїнський заочний конкурс-огляд «Галерея кімнатних рослин»
|
вихованці гуртка «Юні квітникарі» |
І місце |
Комишанськазагальноосвітня школа I-III ступенів №26 Херсонської міської ради. |
Онопрієнко Ірина Петрівна |
Всеукраїнський заочний конкурс-огляд «Галерея кімнатних рослин»
|
Джиоєва Єлизавета, 11-Г клас |
ІІ місце |
Херсонська спеціалізована школа I-III ступенів №30 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу та англійської мови Херсонської міської ради |
Кандиба А.В. |
Всеукраїнський заочний конкурс-огляд «Галерея кімнатних рослин»
|
Учнівський колектив |
ІІІ місце |
Херсонська загальноосвітня школа I ступеня №25 Херсонської міської ради |
|
Всеукраїнський заочний конкурс-огляд «Галерея кімнатних рослин»
|
учнівський колектив 9 класу |
ІІІ місце |
Херсонська спеціалізована школа I-III ступенів №52 з поглибленим вивченням української мови Херсонської міської ради |
Свириденко Любов Олександрівна |
Всеукраїнський заочний конкурс-огляд «Галерея кімнатних рослин»
|
учнівський колектив |
лист подяки |
Херсонський заклад загальної середньої освіти «Центр освіти молоді» Херсонської міської ради |
Хацько Т.В. |
Всеукраїнський конкурс "Юний селекціонер" |
Ситнік Ярослав, 9 клас вихованець секції МАН |
І місце |
Херсонський Центр дитячої та юнацької ; ХерсонськийНВК «Загальноосвітня школа ІІ ступеня – ЛЖЕП» Херсонської міської ради |
Сушинська Ніна Іванівна, Домарацька Світлана Іванівна |
Всеукраїнська трудова акція «Парад квітів біля школи» |
Джиоєва Єлизавета, 11 – Г клас |
І місце |
Херсонська спеціалізована школа І – ІІІ ступенів № 30 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу та англійської мови Херсонської міської ради |
Кандиба А.В. |
Всеукраїнська трудова акція «Парад квітів біля школи» |
учнівський колектив |
І місце |
Херсонський загальноосвітній НВК №48 Херсонської міської ради |
Баденко Т.В. |
Всеукраїнська трудова акція «Парад квітів біля школи» |
вихованці екологічного загону "Ековарта" |
І місце |
Херсонська багатопрофільна гімназія №20 ім. Бориса Лавреньова Херсонської міської ради |
Інна Кулініч |
Всеукраїнська трудова акція «Парад квітів біля школи» |
вихованці екологічного гуртка «Юний квітникар» |
ІІ місце |
Комишанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 26 Херсонської міської ради |
Онопрієнко Ірина Петрівна |
Всеукраїнська трудова акція «Парад квітів біля школи» |
учнівський колектив |
ІІ місце |
Херсонська гімназія №14 Херсонської міської ради. |
- |
Всеукраїнський зліт учнівських |
команда у складі: Ситнік Ярослава, Дубова Олексія, Ротар Таїсії |
І місце |
Херсонський центр дитячої та юнацької творчості |
Козуб Наталія Марківна |