Орієнтовний план масових заходів на жовтень 2021 р.

 

Дата

Час

Місце

проведення

Захід

Учасники

Відповідальний

1.

01.10.2021

14.00

ЗЗСО №54

Концертна програма до Дня вчителя

Вокальний колектив «Мелодія»

Якубова О.О.

2.

01.10.2021

14.00

ЗЗСО №26

Концертна програма до Дня вчителя

Народний хореографічний ансамбль «Радість»

Луньова Н.О.

3.

01.10-04.10.2021

14.00-17.00

ХЦДЮТ,

Філія ХЦДЮТ №1,

Філія ХЦДЮТ№2

Заходи (бесіди, вікторини, години спілкування, відеовітання) до Дня людей похилого віку

Хореографічно-естетичний комплекс «Едельвейс»,

Вокальна студія «Унісон», хореографічний колектив «Акварель», театральний колектив «АртКлас»

Біневська С.А.,

Набока О.Д.,

Саганська О.О..

Усатюк Г.Є.

 

4.

02.10.2021

-

м. Одеса

Міжнародний багатожанровий фестиваль-конкурс  «Зоряний трiумф»

Вокальна студія «Унісон»

Усатюк Г.Є.

5.

02.10.2021

-

м. Одеса

Всеукраїнський танцювальний фестиваль "Барви Дитинства"

Хореографічний колектив «Акварель»

Саганська О.О.

6.

02.10-03.10.2021

-

м. Київ

IX відкриті змагання зі спортивного орієнтування «KievOPEN»

Гуртки «Спортивне орієнтування»

Васіна І.В.

7.

03.10.2021

-

Олешківське лісництво

Обласні масові змагання з елементами паркового орієнтування «Зелений стадіон»

Гуртки «Спортивне орієнтування», «Пішохідний туризм»

«Історичне краєзнавство»

Щербина О.Д.

Бірзова В.Ф.

Побіреська О.М.

8.

03.10.2021

16.00

Обласний Палац молоді та студентів

Урочистий захід до Дня людей поважного віку

Вокальний колектив «Мелодія»

Якубова О.О.

9.

04.10.2021

 

-

Філія ХЦДЮТ №1

Проведення тренінгів для шкільних команд по підготовці до першого етапу міських змагань з техніки пішохідного туризму

Команди ЗЗСО Корабельного району

Бірзова В.Ф.

10

04.10-15.10.2021

-

ХЦДЮТ, Філія ХЦДЮТ «1, ХДУ, ХДАЕУ

Навчальна сесія МАН

Гуртківці науково-учнівського товариства «Логос» і учні ЗЗСО

Козуб Н.М.,

Голяка С.К.,

Ладичук Д.О.,

Сушинська Н.І.

11.

05.10.2021

14.00-17.00

Територія ЗЗСО № 54

Проведення I етапу міських змагань зі спортивного орієнтування

Команди ЗЗСО Корабельного району

Васіна І.В.

Щербина О.Д.

Бірзова В.Ф.

12.

07.10- 08.10.2021

-

Філія ХЦДЮТ №1

Проведення тренінгів для шкільних команд по підготовці до першого етапу міських змагань з техніки пішохідного туризму

Команди ЗЗСО Корабельного району

Бірзова В.Ф.

13.

08.10-10.10.2021

-

м. Київ

ІІ відбірковий тур VI Всеукраїнського фестивалю-конкурсу народної хореографії імені Павла Вірського

Народний ансамбль танцю «Радість»

Народний театр-студія народного танцю «Віночок»

Луньова Н.О.

Орлова В.В.

14.

08.10.2021

10.00

Філія ХЦДЮТ №1

Підведення підсумків міського етапу  Всеукраїнської акції «Птах року 2021»

Заклади загальної та позашкільної освіти міста Херсона

Методисти ХЦДЮТ

15.

08.10.2021

10.00

Філія ХЦДЮТ №1

Підведення підсумків міського етапу   Всеукраїнської трудової акції «Парад квітів біля школи»

Заклади загальної та позашкільної освіти міста Херсона

Методисти ХЦДЮТ

16.

08.10-10.10.2021

-

Олешківське лісництво

Всеукраїнські змагання зі спортивного орієнтування «Таврійська осінь»

Гуртки «Спортивне орієнтування»

Щербина О.Д.

Васіна І.В.

17.

09.10.2021

10.00-18.00

Обласний Палац молоді та студентів

Фестиваль «світ талантів. Південна Україна»

Вокальний колектив «Мелодія», вокальна студія «Унісон»

Якубова О.О.,

Усатюк Г.Є.

18.

09.10.2021

-

Парк «Шуменський»

Відкриті змагання гуртківців КЗ ОЦКТКТУМ «Смуга перешкод»

Гурток «Пішохідний туризм»

Бірзова В.Ф.

19.

Другий тиждень жовтня

В асинхронному режимі

Оn-line

Установчий семінар для відповідальних за екологічну роботу в закладах загальної середньої освіти міста Херсона

Заклади загальної та позашкільної освіти міста Херсона

Методисти ХЦДЮТ

20.

12.10.2021

10.00

Філія ХЦДЮТ №1

Підведення підсумків міського етапу   Всеукраїнської трудової акції «Плекаємо сад»

Заклади загальної та позашкільної освіти міста Херсона

Методисти ХЦДЮТ

21.

12.10.2021

10.00

Філія ХЦДЮТ №1

Підведення підсумків Міського етапу   Всеукраїнської трудової акції «Дослідницький марафон»

Заклади загальної та позашкільної освіти міста Херсона

Методисти ХЦДЮТ

22.

13.10.2021

13.00-17.00

Філія № 1 ХЦДЮТ

Проведення 1 етапу міських змагань з техніки пішохідного туризму

Команди ЗЗСО Корабельного району

Васіна І.В.

Щербина О.Д.

Бірзова В.Ф.

23.

14.10-15.10.2021

-

Майданчики міста

Урочисті заходи до Дня захисника Вітчизни

Вокальні та хореографічні колективи відділу

Керівники колективів художньо-естетичного напряму

24.

15.10.2021

10.00

Філія ХЦДЮТ №1

Підведення підсумків Міського етапу   Всеукраїнської трудової акції «Юннатівський зеленбуд»

Заклади загальної та позашкільної освіти міста Херсона

Методисти ХЦДЮТ

25.

15.10.2021

10.00

Філія ХЦДЮТ №1

Підведення підсумків Міського етапу   еколого-натуралістичного походу «Біощит» в Україні

Заклади загальної та позашкільної освіти міста Херсона

Методисти ХЦДЮТ

26.

16.10.2021

-

Антонівське лісництво

Проведення та участь у заході, присвяченому Дню козацтва «Козацькі розваги»

Гурток «Пішохідний туризм»,

«Історичне краєзнавство»

Бірзова В.Ф.

Побіреська О.М.

27.

16.10.2021

13.00

Херсонський обласний академічний музично-драматичний театр імені Миколи Куліша

Концерт з нагоди підтвердження звання «народний художній колектив системи Міністерства освіти і науки України»

Народний ансамбль танцю «Райдуга»

Добровольська О.В.

28.

16.10.2021

-

м. Одеса

Творчий проект Міжнародний фестиваль-конкурс “Тріумф-fest” “Сонячні перлинки”

Вокальна студія «Унісон»

Усатюк Г.Є.

29.

17.10.2021

-

Мікрорайон «Острів»

Відкриті змагання гуртка «Спортивне орієнтування»

Гуртки «Спортивне орієнтування»

Щербина О.Д.

30.

17.10.2021

15.30

«Зелені хутори Таврії»

Свято «День козацької слави»

Гуртківці декоративно-прикладного напрямку

Ліпшиць О.Е.

31

19.10-21.10.2021

-

м. Київ

Всеукраїнський зліт аграрних бригад

Гуртківці науково-учнівського товариства «Логос» і учні ЗЗСО

Козуб Н.М.,

Голяка С.К.,

Ладичук Д.О.,

Сушинська Н.І.

32.

22.10.2021

10.00

Філія ХЦДЮТ №1

Підведення підсумків міського етапу  Всеукраїнського заочного конкурсу-огляду «Галерея кімнатних рослин»

Заклади загальної та позашкільної освіти міста Херсона

Методисти ХЦДЮТ

33.

22.10.2021

10.00

Філія ХЦДЮТ №1

Підведення підсумків міського етапу   Всеукраїнського конкурсу на кращу навчально-дослідницьку земельну ділянку

Заклади загальної та позашкільної освіти міста Херсона

Методисти ХЦДЮТ

34.

23.10.2021

-

м. Харків

Всеукраїнський театральний  та цирковий конкурс  ім. Марка Ентіна "ЛИМОНАД"

Театральний колектив «АртКлас»

Біневська С.А.

35.

23.10.2021

10.00-18.00

Херсонський державний університет

Всеукраїнський багатожанровий фестиваль «Star waves»

Хореографічний колектив «Акварель»

Саганська О.О.

36.

26.10.2021

13.30

ХЦДЮТ

Районний етап обласного конкурсу  художнього читання «Наша земля - Україна»

учні ЗЗСО, НВК, гімназій Корабельного району

Біневська С.А.

37.

27.10.2021

10.00

Філія ХЦДЮТ №1

Підведення підсумків міського етапу   Всеукраїнського конкурсу школярів і учнівської молоді «Вчимося заповідувати»

Заклади загальної та позашкільної освіти міста Херсона

Методисти ХЦДЮТ

38.

27.10.2021

10.00

Філія ХЦДЮТ №1

Підведення підсумків міського етапу   Всеукраїнського конкурсу «Юний селекціонер»

Заклади загальної та позашкільної освіти міста Херсона

Методисти ХЦДЮТ

39.

 

27.10.2021

13.00

Філія ХЦДЮТ №1

Дискусійний майданчик «Зелений кінотеатр» на тему: «Чорне море»

Вихованці гуртків, учні ЗЗСО

Костіна Н.М.

40.

28.10-31.10.2021

-

Олешківське лісництво

Всеукраїнські змагання зі спортивного орієнтування «Олешківські канікули»

Гуртки «Спортивне орієнтування»

Щербина О.Д.

Васіна І.В.

41.

30.10.2021

17.00

ЗЗСО №26

Розважальний захід

«Вітаємо іменинників»

Народний хореографічний ансамбль «Радість»

Луньова Н.О.

Розсуждай В.І.

42.

30.10.2021

16.00

Філія ХЦДЮТ №2

Розважальний захід

«Halloween»

зразковий театр мод «Клас»

Краліч О.Л.

43.

30.10.2021

17.00

Філія ХЦДЮТ №1

Розважальний захід

«Halloween»

народний ансамбль танцю «Райдуга»

Добровольська О.В.

44.

жовтень

09.00

ПДЮТ

Участь в міському конкурсі малюнків «Барви рідного міста»

вихованці гуртків декоративно-ужиткового мистецтва

Ліпшиць О.Е.

ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ © 2012-2016. Усі права захищені. (0552) 42-97-87